CNC Router Konya

2010 yılında Ahmet AKKUŞ tarafından kurulan Akkurt Makine’ye bağlı CNC Router Konya profesyonel hizmet anlayışı ile sektöründe farklı bir yere sahiptir. Faaliyete geçtiği ilk günden bugüne yüzlerce firmaya hizmet vermiş olan CNC Router Konya, personel, deneyimli ve nitelikli bir eğitim almış kadrosu ile sektöre öncülük etmektedir. Cnc Router Konya firması son teknoloji donanımlar ile çalışarak kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!
 

Hakkımızda

Akıllı Makinalar Üreten firmamız CNC Router Konya

2010 yılında Ahmet AKKUŞ tarafından kurulan Akkurt Makine’ye bağlı CNC Router Konya profesyonel hizmet anlayışı ile sektöründe farklı bir yere sahiptir. Faaliyete geçtiği ilk günden bugüne yüzlerce firmaya hizmet vermiş olan CNC Router Konya, personel, deneyimli ve nitelikli bir eğitim almış kadrosu ile sektöre öncülük etmektedir. Cnc Router Konya firması son teknoloji donanımlar ile çalışarak kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

 

Ağırlıklı olarak Ahşap Mobilya sektörü için Ahşap CNC Router 3 Eksen 4 Eksen 5 Eksen karbon fiber kalıp ahşap model, alüminyum, plastik, çelik ve mermer işleme Makinaları, mermercilik sektöründe Mermer CNC Router ve reklam sektöründe Reklamcı CNC Router ve mobilya sektörüne yönelik hizmet vermekte olan firmanın envanterinde bilgisayar tabanlı Mach3, Adthec, Fanuc kontrol ünitesi otomasyon yazılımlar, donanımlar bulunmakta ve bu donanımlar sürekli olarak yenilenerek nitelikli bir hizmet sağlanmaktadır.

 

CNC ROUTER KONYA, çeşitli sektörlere yönelik iş makinesi üretimi yapmaktadır. Ebatlama Makineleri, CNC Router gibi makine üretimlerinin yanında bu makinelerin programlanması ve makro yazılımları da firma tarafından yapılmaktadır. Makinaların tamamı gelişmiş yazılımlar ile kodlanmakta ve kusursuz çalışacak hâlde müşteriye teslim edilmektedir.CNC Router Konya, ürünlerini kusursuz bir şekilde çalıştığından emin olduktan sonra müşteriye teslim etmektedir.

 

CNC Router Konya aynı zamanda firmaya özel makinalar ürettiğini de belirtmek gerekiyor. Makinaların yazılımları ve kodlamaları, müşterinin taleplerine ve firmaların yapacakları işe göre yapılıyor ve spesifik durumlarda verimli olabilecek makinalar üretiliyor. Üretilen makinalar, ciddi bir araştırma-geliştirme sürecinden geçtikten sonra müşterinin hizmetine sunulmaktadır ve herhangi bir teknik arıza durumunda destek sağlanmaktadır.

cnc router konya

CNC Router Konya’nın Yazılım ve Donanımı

Makinaların yazılımları ve kodlamaları, müşterinin taleplerine ve firmaların yapacakları işe göre yapılıyor ve spesifik durumlarda verimli olabilecek makinalar üretiliyor. Üretilen makinalar, araştırma-geliştirme sürecinden geçtikten sonra müşterinin hizmetine sunulmaktadır.

CNC Router Konya Yerli Üretim

Tamamen yerli üretim olan gelişmiş makinelerimizle sektöre büyük bir katkı sağlıyoruz. Yerel firmaları makina ithalat zahmetinden kurtarmak, Türk makinacılığını geliştirmek, bu alanda çalışan teknik uzmanlara ve bilim insanlarına istihdam sağlamak öncelikli hedefimiz.

cnc router konya makine

CNC Router Konya’nın Çalışma Prensibi

Kaliteli ve nitelikli bir hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak, nitelikli makine mühendisleri ve teknik ressamlarımızla, ürünlerimizi kusursuz bir şekilde çalıştığından emin olduktan sonra müşteriye teslim etmek prensibimizdir.
Profesyonel Kadro ve Ekipman0%
Yerli ve Kaliteli Üretim0%
Müşteri Memnuniyeti0%